Rozpuszczalniki

Rozpuszczalniki

Są 9 produkty.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

0,5 L ROZPUSZCZALNIK NITRO

0,5 L ROZPUSZCZALNIK NITRO

Wysokiej jakości mieszanina związków organicznych dostosowanych do rozcieńczania wyrobów nitrocelulozowych; farb, lakierów, klejów, mas uszczelniających itp., może być również
stosowany do czyszczenia pędzli, narzędzi zabrudzonych elementów po malowaniu. Nie powoduje zmiany koloru farby/lakieru i matowienia wyrobu rozcieńczanego.

Cena 7,50 zł
0,5 L ROZPUSZCZALNIK...

0,5 L ROZPUSZCZALNIK...

Rozpuszczalnik chlorokauczukowy przeznaczony jest do rozcieńczania wyrobów chlorokauczukowych (farb, emalii, lakierów), jak również do mycia urządzeń i narzędzi malarskich. Może być użyty do innych wyrobów lakierowych o ile jego stosowanie dopuszcza instrukcja stosowania danego wyrobu.

Cena 6,90 zł
0,5 L ACETON

0,5 L ACETON

Aceton jest powszechnie stosowanym rozpuszczalnikiem organicznym. Produkt przeznaczony do rozcieńczania wyrobów nitrocelulozowych, odtłuszczania powierzchni przed malowaniem i klejeniem. Rozpuszcza także większość miękkich tworzyw sztucznych, lakiery, tłuszcze, oleje. Stosuje się go przy produkcji leków, barwników, farb, lakierów i środków czyszczących.

Cena 9,90 zł
0,5 L BENZYNA EKSTRAKCYJNA

0,5 L BENZYNA EKSTRAKCYJNA

Benzyna Ekstrakcyjna III Niskoaromatyczna przeznaczona jest do rozcieńczania tłuszczów, olejów, wosków, wyrobów lakierowych np. olejnych i ftalowych, schnących na powietrzu oraz pokostu lnianego. Stosowana również do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem oraz czyszczenia części urządzeń, narzędzi oraz innych elementów po malowaniu.

Cena 9,90 zł
0,5 L BENZYNA LAKOWA

0,5 L BENZYNA LAKOWA

Benzyna Lakowa przeznaczona jest do rozcieńczania wyrobów lakierowych olejnych i ftalowych schnących na powietrzu, farb silikonowych na tynki, pokostu lnianego itp. Może być również stosowany do mycia urządzeń i narzędzi malarskich.

Cena 8,90 zł