Kleje montażowe

Kleje montażowe

Są 12 produkty.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

KLEJ MONTAŻOWY CLASSICFIX...

KLEJ MONTAŻOWY CLASSICFIX...

Bezbarwny klej rozpuszczalnikowy na bazie kauczuków syntetycznych (SBS) przeznaczony do różnorodnych prac montażowych i wykończeniowych w budownictwie, szczególnie w sytuacji, kiedy potrzebna jest bezbarwna i/lub wytrzymała spoina.

Cena 22,50 zł
MARKOLINE KLEJ MONTAŻOWY 250G

MARKOLINE KLEJ MONTAŻOWY 250G

Markoline klej montażowy. 250 g tuba.

Wodny klej do mocowania elementów wykończeniowych na chłonnych i porowatych podłożach budowlanych. Tworzy bardzo silną, elastyczną spoinę, odporną na działanie warunków atmosferycznych.

Cena 14,50 zł
KLEJ PROFILE, LISTWY SOUDAL...

KLEJ PROFILE, LISTWY SOUDAL...

Uniwersalny szybkoschnący, wodoodporny klej montażowy na bazie kauczuku syntetycznego zawierający nieagresywne rozpuszczalniki. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do wszystkich podłoży budowlanych z wyjątkiem teflonu, PE i PP. Zastępuje gwoździe i wkręty.

Cena 18,00 zł
KLEJ DREWNO, GIPS,STYROPIAN...

KLEJ DREWNO, GIPS,STYROPIAN...

Szybkoschnący biały klej montażowy na bazie dyspersji akrylowej - bezwonny i bezpieczny dla delikatnych materiałów dekoracyjnych. Doskonała przyczepność do wszelkich porowatych podłoży budowlanych. Nie spływa z powierzchni pionowych, daje się malować, po utwardzeniu wodoodporny.

Cena 19,00 zł
KLEJ PANELE, LISTWY SOUDAL...

KLEJ PANELE, LISTWY SOUDAL...

Szybkoschnący i wodoodporny klej montażowy na bazie kauczuku neoprenowego. Odznacz się doskonałą przyczepnością do wszelkich podłoży budowlanych oprócz teflonu, PE i PP.
Cena 22,00 zł
KLEJ MAMUT MS POLYMER 290...

KLEJ MAMUT MS POLYMER 290...

Jednoskładnikowy, trwale elastyczny super lepki i gęsty klej montażowy na bazie MS POLIMERU (modyfikowanych silanów) do mocowania mocno obciążonych elementów w budownictwie i przemyśle.

Cena 35,90 zł
KLEJ MONTAŻOWY T-REX GOLD...

KLEJ MONTAŻOWY T-REX GOLD...

Elastyczny klej montażowy o ekstremalnej sile chwytu i mocnym wiązaniu. Można stosować go wewnątrz i na zewnątrz. Odporny na warunki atmosferyczne, wodoodporny i wodoszczelny.

Cena 32,00 zł
KLEJ DO LUSTER, CERAMIKI,...

KLEJ DO LUSTER, CERAMIKI,...

Klej 47A marki Soudal to wodoodporny klej montażowy na bazie kauczuków syntetycznych, który przeznaczony jest do mocowania luster na wszelkich podłożach budowlanych z wyjątkiem PE i PP. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur. 

Cena 21,50 zł
TECHNICQLL KLEJ DO SZKŁA I...

TECHNICQLL KLEJ DO SZKŁA I...

Błyskawiczny klej cyjanoakrylowy - posiada najwyższe parametry kleju technicznego w trwałym, niewidocznym łączeniu szkła, kryształu i kamieni szlachetnych z różnymi materiałami zarówno twardymi jak i elastycznymi. Dołączona gumowa łatka służy jako łącznik między powierzchnią szyby, a metalową częścią uchwytu lusterka, eliminuje nierówności i amortyzuje drgania. W przypadku tego rodzaju połączeń nałożony pędzelkiem równomiernie film klejowy zapewnia jednakowe rozłożenie sił adhezyjnych w czasie naprężeń zrywających co gwarantuje prawidłową, trwałą naprawę.

Cena 16,60 zł
TECHNICQLL KLEJ MONTAŻOWY...

TECHNICQLL KLEJ MONTAŻOWY...

Super mocny, rozpuszczalnikowy klej montażowy do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Odporny na warunki atmosferyczne. Zastępuje śruby, gwoździe, nity. Przeznaczony do łączenia wszystkich materiałów budowlanych takicj jak: cegła, beton, ceramika, kamień, drewno i tworzywa sztuczne.

Cena 15,50 zł