Liście, kwiaty

Liście, kwiaty

Są 40 produkty.

Sortuj według:
Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry

TAPETA LIŚCIE PALMY

TAPETA LIŚCIE PALMY

NOWOCZESNY, MODNY WZÓR DUŻYCH LIŚCI PALMY. 

NADAJE SIĘ ZARÓWNO DO NOWOCZESNYCH JAK I ELEGANCKICH WNĘTRZ.

Tapeta ścienna, zmywalna, na flizelinie firmy A. S. Creation. Piękny, wyrazisty wzór i dopracowane szczegóły. Idealnie nadaje się do salonu czy sypialni. Wprowadzi do wnętrza nowoczesny i elegancki element wystroju. Wzór można zastosować na jednej, całej ścianie, a resztę ścian uzupełnić inną gładką tapetą, która kolorystycznie będzie pasować do wzoru lub wykleić na wszystkich ścianach. Tapeta jest zmywalna oraz bardzo odporna na działanie promieni słonecznych. Bardzo dobra jakościowo i mocna. Struktura przypomina materiał.

TAPETA DUŻE LIŚCIE BANANOWCA

TAPETA DUŻE LIŚCIE BANANOWCA

NOWOCZESNY, MODNY WZÓR DUŻYCH LIŚCI BANANOWCA NA METALICZNYM, ZŁOTYM TLE. 

NADAJE SIĘ ZARÓWNO DO NOWOCZESNYCH JAK I ELEGANCKICH WNĘTRZ.

Tapeta ścienna, zmywalna, na flizelinie firmy A. S. Creation. Piękny, wyrazisty wzór i dopracowane szczegóły. Idealnie nadaje się do salonu czy sypialni. Wprowadzi do wnętrza nowoczesny i elegancki element wystroju. Wzór można zastosować na jednej, całej ścianie, a resztę ścian uzupełnić inną gładką tapetą, która kolorystycznie będzie pasować do wzoru lub wykleić na wszystkich ścianach. Tapeta jest zmywalna oraz bardzo odporna na działanie promieni słonecznych. Bardzo dobra jakościowo i mocna.

TAPETA LIŚCIE PAPROCI

TAPETA LIŚCIE PAPROCI

PIĘKNA TAPETA W ZIELONE I SREBRNE LIŚCIE PAPROCI. WYGLĄDAJĄ JAK NATURALNE.

Idealna tapeta na ożywienie ścian w salonie czy sypialni. Nowoczesny wzór i ciekawie dobrana kolorystyka. Tapeta producenta Erismann, katalog DELUXE BY GUIDO MARIA KRETSCHMER.