TAPETA POPIELATE TŁO

MOCNA, ZMYWALNA TAPETA POPIELATE TŁO.

TAPETY WINYLOWE ZMYWALNE, DO SZOROWANIA NA FLIZELINIE, Z KATALOGU SECRET GARDEN PRODUCENTA AS CREATION.   

Opis kolekcji SECRET GARDEN:

 

Secret Garden – Pomieszczenia z kwiecistymi tapetami, o których się mówi

Wraz z serią „Secret Garden" firma A.S. Création wprowadza na rynek kolekcję, która wesołym motywom kwiatowym oraz ponadczasowo pięknym ornamentom nadaje nowoczesny wygląd.

Wraz z inspiracją złotym wiekiem Niderlandów, ich kreatywnością oraz wielkimi dziełami sztuki w kolekcji „Secret Garden” ta wyjątkowa era zyskuje nowe życie i znów zaczyna swoją czarującą zabawę kwiatami i kwiecistymi motywami, bogactwem barw i czystą elegancją.

Nie tylko zobaczyć, ale również poczuć naturę. Przenieść się tam, gdzie czeka na nas utęsknione, wymarzone miejsce. Nowa kolekcja tapet „Secret Garden” wita nas w czasie ciszy, spokoju i małych tajemnic.

Kwiatowe motywy, winorośle, kwiaty i ozdoby to motywy, które robią wrażenie zarówno w delikatnych, świetlistych odcieniach zieleni, fioletowym petrol oraz brązowym, jak również zachwycają mocniejszymi kolorami i zdobią ściany.

Stwórz swoje ulubione miejsce pośród tajemniczych, kwiecistych pomieszczeń z „Secret Garden" i poczuj atmosferę wspaniałego złotego wieku w swoich własnych pomieszczeniach.

    

   Tapeta nr 33609-9 to  popielate tło w strukturze przypominającej materiał. Bez pasowania wzoru. Tapeta do szorowania z bardzo dobrą odpornością na działanie światła. Do tej tapety pasuje tapeta nr 33604-3 popielate kwiaty.

 

   Tapety winylowe, na podkładzie flizelinowym co oznacza, że klejem smarujemy tylko ścianę, oszczędzamy czas. Polecany klej Metylan Direct, Vlizo, Pronicel Vlies

AS Creation
32-AS336099

Arkusz danych

Dopasowanie wzoru
Bez pasowania
Wzory
Jednolite, tła
Rodzaj
Winylowa na flizelinie
Przeznaczenie
Do salonu, pokoju, sypialni
Polecane kleje
Metylan Direct, Pronicel Vlies, Vlizo

Konkretny numer